Samsung Yetkili Satıcısı 0(850) 305 44 33

Samsung Yetkili Satıcısı 0(850) 305 44 33

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi İnternet sayfamız üzerinden yapabilirsiniz ve ödemeniz tamamlandıktan sonra ürününüz kargo ile size gönderilecektir. 

1.www.samsungderyası.com sitemizde yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ gidin.

2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. "Kolay İade Talebi Oluştur" butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza "Siparişlerim" sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)

• Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz

Ad Soyad:

Sipariş No:

 İade Nedeni:

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.


• İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.


• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.


• Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz.

•Ürünler ambalajı açılmış,kullanılmış,hasar almış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

• Beyaz eşya (buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar (gaz, elektrik, mikrodalga), set üstü ocaklar, aspiratörler,), televizyon vb. kurulum gerektiren ürünler; yetkili servis bilgisi olmadan açılırsa iade kapsamı dışında kalır.

• Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www.samsungderyasi.com  internet sitesi üzerinden  iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.


Kargo süremiz pandemi ve aşırı yoğunluk nedeni ile minimum 5 maksimum 10 gündür.

Kargo gönderim ve iade ücretleri baştan sona kadar bize ait.

Horoz lojistik ve ceva firmaları ile çalışmaktayız.

Adresinizi Hesabım>Adreslerim>düzenle veya sil seçeneklerinden değiştirebilir yada silebilirsiniz.

Kargo gönderim ve iade ücretleri baştan sona kadar bize aittir.

Mail Order Nedir?

Mail order, katalog üzerinden telefon veya internet süresi üzerinden sipariş vererek ve kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlayan bir kredi kartı ödeme talimat sistemidir. POS cihazları üzerinden kartsız olarak gerçekleşen bu işlem işletmeler tarafından ödemenin kart numarasını manuel olarak sisteme girmesi ile gerçekleştirilir.